Saç Dökülmesine Ne İyi Gelir?

Saç dökülmesinin birçok sebebi olabilir. Genetik faktörlerin yanı sıra beslenme alışkanlıkları, çevresel faktörler, sağlıksız beslenme, stres gibi etkenler saçların dökülmesine sebep olabilir.

Saç köklerinin güçlendirilmesi ve mevcuttaki saçların iyi bakımı ile saçların çok daha parlak ve sağlıklı görünmesi mümkün olabilir. İçeriden sağlıklı beslenerek ve dışarıdan Naturalse saç bakım ürünlerini kullanarak yapacağınız bakımlarla saçlarınızın sağlıklı uzamasına yardımcı olabilir ve insan ilişkilerindeki ilk izlenimde olumlu bir intiba bırakabilirsiniz. Çünkü; saçlar, yüz bölgesinin hemen üzerinde bulunan ve karşılıklı ilişkilerde ilk dikkat çeken noktalardan biridir. Saçların gür ve sağlıklı olması için öncelikle dengeli bir şekilde beslenmeli, vücudunuzun ihtiyacı olan mineral ve vitaminleri almalısınız. Bu sayede saçlarınızın köklere etkili bir şekilde tutunmasını sağlayabilirsiniz. Sonraki süreçde Naturalse saç bakım ürünlerini kullanarak saçlarınızı dışarıdan besleyebilirsiniz.

Saç Dökülmesinin Nedenleri Nelerdir?

Saç dökülmesinin birçok farklı sebebi olabilir. Sulardaki klor zamanla saçların incelmesine neden olur ,bunun yanı sıra hormonal sorunlar, deri problemleri, doğum yapmak, , stres ve depresyon gibi etkenler saçların dökülmesine sebep olabilir. Mineral ve vitamin eksikliği, yanlış beslenme alışkanlıkları ve kimyasal kozmetik etkenler de saçların dökülmesine neden olabilir. Saç dökülmesini durdurmak ve yeni saç oluşumunu desteklemek için tercih edebileceğiniz Naturalse ürünleri ile siz de sağlıklı ve bakımlı saçlara kavuşabilirsiniz.

Tamamen doğal içeriklerden oluşan özel formülü ,kadınlarda emzirme döneminde dahi rahatlıkla kullanılabilen saç bakım ürünleri ile , sağlıklı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

Naturalse ile Saçlarınız Kökten Uca Beslensin

Saçların kökten uca beslenmesini sağlayan vegan içerikli özel formülü ile tüketicilerin bir numaralı tercihi olan Naturalse, saç diplerine nüfuz eden özel serumu ile yeni saç oluşumunu destekler, mevcuttaki saçların da gürleşmesini sağlar.

Saç besleyici sprey serum ile nemli saçlarınızın diplerine masaj yapabilirsiniz. Daha etkili sonuçlar için dermaroller kullanarak aldığınız etkiyi daha da arttırabilirsiniz. Kuru saç üzerine de uygulayabileceğiniz saç bakım spreyi, durulama gerektirmeyen ve saçı ağırlaştırmayan özel formülü ile benzersiz bir deneyim sunar.

Her cinsiyetten ve her yaştan bireyin kullanabileceği doğal içerikli Naturalse saç bakım ürünlerimizle saç dökülmesine karşı ,bakımlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Saç Dökülmesine İyi Gelen Besinler

Saçlarınızın kökten uca sağlıklı ve parlak görünmesi için besin takviyesi yapabilirsiniz. Saç dökülmesi genetik etkenlere bağlı değilse dengeli beslenerek vücudunuzun ihtiyacı olan besin değerlerine sahip olabilirsiniz. Özellikle hamilelerde saçların daha fazla döküldüğü görülür. Çünkü; vücudun ihtiyacı olan besinler anne karnındaki bebek tarafından emilir.

Güçlü saçlar için tercih edebileceğiniz besinlerin başında yeşil yapraklı sebzeler ,meyveler ,taze fasülye ,yumurta ve yoğurt bulunur. Ispanak ve roka gibi sebzelerin yanı sıra balık ve diğer deniz ürünlerini tüketmek, saçlarınızın ihtiyacı olan proteini tamamlayarak daha hacimli olmasını sağlar.

BÜLTEN ABONELİĞİ