Hakkımızda

                                                                   


Naturalse markası M.Ç. Kozmetik çatısı altında ,  saç ekimi  uzmanları tarafından 8 yıllık bir araştırmanın sonucunda geliştirilmiş olup 2014 yılında  kurulmuştur.

 

    Naturalse’ nin kurulmasının en önemli  sebebi piyasada bulunan çoğu  kozmetik ürünlerin, zararlı kimyasallar içermesi ve bu kimyasalların saçlarda dökülme  ve incelme gibi olumsuz  şikayetlere neden olmasıdır.

 

    Günümüzde  saç bakımı konusunda  doğal ve etkili ürünlere olan ihtiyaç telebinin yoğun olması sebebi ile Naturalse markası kurulmuştur.

 

    Piyasada bulunan çoğu yabancı menşeili ürünlerin içinde malesef sağlığa zararı kanıtlanmış kimyasallar olan paraben ,alkol ,silikon ,sülfat ,sls ve  tuz bulunmaktadır .

 

    MÇ kozmetik bu konuda  Eugenol etken maddesini geliştirerek  Naturalse saç gürleştirici serumu üretmiştir.Eugenol maddesi kendi yapısı  antibakteriyel olduğu için ,ürün içeriğine  ekstra koruyucu madde ekleme  ihtiyacı  gerektirmemektedir.


    Ayrıca Eugenol ,antibakteriyel yapısı ile saçlı derideki egzama ,sivilce , akne , apse gibi bakteri kaynaklı cilt problemlerinin  iyileşmesine de yardımcı olmaktadır.

 

   Naturalse serumun içinde alkol dahi bulunmamaktadır ve hatta içilebilecek kadar doğaldır.

 

   Naturalse bitkisel  şampuanımız da paraben ,silikon ,SLS ,sülfat ve hatta tuz bulunmamaktadır.

 

   Naturalse şampuan formülündeki özel bitkisel vitaminler sayesinde tek yıkamada dahi saçları daha parlak ve gür yapmaktadır.

 

   Naturalsenin en büyük farkı çok etkili formüllere sahip olmasının yanında son derece doğal bir içerikle bunu başarmış olmasıdır.

 

    NATURALSE , SAÇLARINLA GÜLÜMSE ...

 BÜLTEN ABONELİĞİ