Hakkımızda

MÇ kozmetik 2004 yılından itibaren saç ekimi ve genel sağlık hizmetlerini yoğun ihtiyaç olması sebebi ile MÇ kozmetik çatısı altında toplamıştır.

Günümüzde kullanılan saç besleyici ürünlerin etkilerinin yetersiz olması ve yan etkileri sebebi ile saç gürleştirici ve besleyici ürünlere ihtiyaç artmıştır

Bu nedenle Türk bilim adamları ve saç ekimi uzmanları tarafından geliştirilen Naturalse Saç Besleyici Sprey saç dökülmesi ve saç bakımı ile ilgili ihtiyaçların giderilmesi için geliştirilmiş tamamen bitkisel bir üründür


Naturalse bitkisel tonik  (saç ekimi saç mezoterapisi, saç termoterapisi yaptıran hastalar ve  kemoterapi,  saçlı deri hastalıkları sebebiyle tedavi gören hastalar) için önerilmektedir. Risk grubunda bulunan kişiler (özellikle ailesinde favus, alopesi, liken, seboreik dermatit gibi hastalık öyküsü bulunanlar ile yine yakın akrabada saç dökülmesi sebebiyle saç ekimi, saç mezoterapisi gibi işlemler yaptırmış kişi öyküsü bulunanlar) için de Naturalse Bitkisel sprey sıklıkla önerilmektedir. Önemli bir kullanım alanı da hekimlerin saçlı deri tedavisi ile ilgili bir reçete yazarken güvenilir ve etkili bir ürüne duydukları ihtiyaçtır.

Dünyanın en saygın test laboratuvarı olan BULGARİE INSTITUT d'EXPERTISE CLİNIQUE tarafından dermotolojik ve ürün güvenirlik testleri yapılmıştır.

Naturalse dökülme karşıtı sprey  tamamen bitkisel içeriklidir. İçeriğinde hiçbir kimyasal koruyucu, alkol , parfüm ve paraben içermemektedir.

Yıllardır saçlı deri hastalıkları ve saç dökülmesinde hekim reçetelerine girerek güvenle kullanılan Naturalse Dökülme Karşıtı Bitkisel Sprey   kendi kategorilerinde yapılan anketlerde yüksek hasta ve doktor memnuniyeti oranları vermiştir.

BÜLTEN ABONELİĞİ