Öncesi ve Sonrası

Saç köklerini uyararak yeni saç oluşumunu destekleyen özel bir formüle sahip olan Naturalse Sprey Serum, düzenli kullanımında ,saçların tamamına etki ederek çok daha sağlıklı ve gür görünmelerini sağlamıştır.

Naturalse sprey serum, saçların köklerine nüfuz ederek yağlanmadan nemlenmesini sağlar. Bu sayede saç diplerinde oluşan kepek ve pul pul dökülemler tarihe karışır. Saç diplerinin çok daha sağlıklı olmasını sağlayan serum, saç derisine uygulandığında saçların çok daha hızlı uzamasını sağlar. Bu sayede saç diplerindeki kir ve yağı ,yıkama ile arındıran kullanıcılar, banyo sonrasında ürünü kullanarak saç diplerinin doğanın sunduğu çeşitli bitki özleri ile tanışmasını sağladı.

Kısmi saç dökülmesi ve seyrek saç sorununa da kalıcı çözümler getiren sprey serum, seyrelme olan alanlarda yeni saçların çıkmasına ve mevcuttaki cılız saçların gürleşmesine yardımı oldu.

7’den 70’e Herkesin Bir Numaralı Saç Bakım Ürünü

İçeriğinde Sles, SLS, alkol, paraben gibi hiçbir kimyasalın bulunmadığı Naturalse şampuan , içeriğindeki %100 doğal formüller sayesinde çocuklar tarafından da kullanıldı. Endüstride çocuklar için özel olarak üretildiği iddia edilen kimyasal içerikli ürünlerdense Naturalse’nin doğallığına güvenen anneler, çocuklarının saçlarının sağlıklı uzamasını sağlarken banyo sonrasında da saçların kolay bir şekilde tarandığını gördü. Benzersiz avantajlar sunan ürün, uygun fiyatıyla da herkesin ulaşabileceği bir satış rakamıyla satışa sunuldu.

Türkiye’nin dört bir yanına sunulan kargo imkanı, Naturalse’ye ulaşmayı kolaylaştırdı. Saçlarının bambaşka bir görünüme kavuşmasını isteyenler webden, cepten veya tabletten giriş yaparak ürüne kolayca sahip oldu.

Doğanın Saçlarınızda Yarattığı Gücü Keşfedin

Doğanın gücüne inanarak Naturalse’ye güvenenler saç bakımında kazandı. Ürünü düzenli kullanan kullanıcılar, saçlarındaki değişimi fotoğraflayarak bize gönderdi. Siz de Naturalse’nin gücünü keşfetmek ve saçlarınızda hayal ettiğiniz etkiyi yakalamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Hayalini kurduğunuz saçlara sahip olarak aynı zamanda öz güveninizi tazeleyin. Bunun için tek yapmanız gereken sepetinize Naturalse ürünlerini ekleyerke alışverişinizi tamamlamak olacak. Kredi kartı veya banka kartı ile ödeme kolaylığı sunan Naturalse, saçlarınızı özgür bırakmanız için ihtiyacınız olan her şeyi bir arada sunuyor. Her yaştan kullanıcının tercih edebildiği ürünler, saçlarınızı doğanın ellerine bırakamanız için size bir şans veriyor.

NATURALSE SPREY SERUMUN ORTALAMA 3-6 AYLIK KULLANIM SONUCUDUR.BÜLTEN ABONELİĞİ