Naturalse Sprey Serumun Etki Mekanizması

Benzersiz formülü ve içeriğindeki doğal özler sayesinde saçlarınızın hak ettiği bakıma kavuşmasını sağlayan Naturalse Sprey Serum, içeriğindeki bitkisel bileşenler sayesinde doğallığı saç köklerinizin beslenmesi adına kullanıyor. İçeriğinde SLS, Sles, paraben, alkol ve tuz gibi kimyasal madde bulundurmayan ürünler, saç köklerini uyararak saçların daha sağlam ve güçlü uzamasını sağlıyor.

Düzenli kullanımda kalıcı etki bırakan sprey serum, saçlarınıza hak ettiği değeri vermenizi sağlıyor. Özel formülü ile %100 doğal bir içeriğe sahip olan serum, saçlarınızı gürleştirerek hem fiziki görünümünüze katkıda bulunur hem de öz güveninizin artmasını sağlar.

Saçlarınızda Kusursuzluğu Keşfedin

İçeriğindeki özel formülü sayesinde saçların yeniden canlanmasını sağlayan Naturalse Sprey Serum, püskürtme spreyi sayesinde kolay bir şekilde uygulanabilir.

İçeriğindeki özel formülde 6 adet bitkinin özünü içermektedir, bu özlerin dışında hiçbir koruyucu ,alkol ,parfüm vs . içermemektedir . %100 doğaldır.

Hoş bir kokusu bulunan Naturalse şampuan unisex’tir. Bu sayede hem erkekler hem de kadınlar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Benzersiz bileşenleri sayesinde bir yandan saçları kirlerden arındıran diğer yandan da saç köklerinin beslenmesini sağlar . Saçların yeniden yapılandırılmasını sağlayan Naturalse şampuan, yanmış saçlar üzerinde de etkilidir. Isıl işlem gören ve çevresel faktörler sebebiyle yıpranan saçlara canlılığını ve parlaklığını yeniden kazandırır , Naturalse şampuanı her gün kullanabilirsiniz.

Naturalse Sprey Serum;

 • Saç köklerini besleyerek saç oluşumunu destekleyen hücreleri uyarır.
 • Saçların daha canlı ve parlak görünmesini sağlar.
 • İçeriğindeki özel formüller sadece bitki özü olduğu için cilt sağlığına herhangi bir zarar vermez.
 • Saçları canlandırarak gürleşmesine katkıda bulunur.
 • Formülündeki bitkisel özler aynı zamanda antibakteriyel olduğu için saç derisinde zararlı bakterilerin yol açtığı hastalıkların ( egzama ,sivilce, kaşıntı ve kepek gibi cilt hastalıklarının) iyileşmesine yardımcı olur .
 • Saç derisini nemlendirdiği için kepek oluşumunu engeller.
 • Düzenli kullanımla saçların çok daha hızlı uzamasını sağlar.
 • Saç uçlarında oluşan kırıkların onarılmasında etkilidir.
 • Doğum sonrasında yaşanan yoğun saç dökülmelerinde güvenle kullanılabilir.
 • Saç yapısını güçlendirerek koparak dökülmelerle savaşır.
 • Saçları kökden güçlendirdiği için kullanımı bırakıldığında saçlar ani şekilde eskı haline dönmez sonuçları kalıcı ve etkilidir.
 • Saça doğal bir hacim vererek estetik bir görüntünün oluşmasına katkıda bulunur.
 • İçeriğindeki bitkisel formüller sayesinde alerjik reaksiyonu bulunanlar, hassas ciltliler ve çocuklar tarafından da kullanılabilir.

Naturalse %100 Doğal Sprey Serum

Doğadan bahşettiği bitki özlerini saçlarınızın canlandırılması için sunan Naturalse, benzersiz ürün seçenekleri sayesinde saçlarınızın yeniden hayat bulmasını sağlıyor. İçeriğindeki özel formüller sayesinde en hassas cilde sahip olanlar için bile benzersiz çözümler sunuyor. Alerjik reaksiyona karşı duyarlı olanlar, çocuklar, kadın ve erkeklerin tek bir ürünü kullanabileceği benzersiz seçenekler sunan marka, farklı boyuttaki doğal içeriklerden oluşan saç bakım ürünleri ile kusursuz bir deneyim sunuyor.

Saf Sprey Serumun Gücünü Keşfedin

İçeriğindeki bitki özleri sayesinde saçlarınızın her bir telinde doğallığı sonuna kadar hissedebileceğiniz benzersiz seçenekler sunan Naturalse, cılız, parlaklığını yitirmiş ve yıpranmış saçları yeniden canlandırıyor. Benzersiz formülü ile yeni saç kökü oluşumunu destekleyen ürün, sprey formunda olması sayesinde kolay bir şekilde uygulanabiliyor. Tek yapmanız gereken ürünü saç diplerinize sıkarak 1 dakika boyunca masaj yapmak olacak.

Bırakın Saçlarınız Dans Etsin

Saçlara özgürlük sunan Naturalse sprey serum ile saçlarınıza yeni bir form ve sağlık armağan edeceksiniz. Saçların kurtarılması konusunda alanının öncüsü olan Naturalse ile kırıklarınız da tarihe karışacak. Saçları kökten uca besleyen özel formülü ve durulama gerektirmeyen seçenekleri sayesinde saçlarınızın ihtiyacı olan nemi ve sağlığı yeniden kazandıran sprey serum ile boyalı, yanmış ve bakımsız saçlara elveda deyin. İçeriğinde tuz bulunmadığı için Brezilya fönü ve perma yaptıran kişilerin de rahatlıkla kullanabileceği bu benzersiz ürünle saçlarınız daha hacimli olacak . Düzenli kullanıldığında saçlarınızın çok daha hızlı ve sağlıklı uzamasını sağlayan ürün, mevcuttaki saçların beslenmesini sağlayarak daha gür çıkmasını sağlar.

BÜLTEN ABONELİĞİ