Naturalse %100 Doğal Sprey Serumun Kullanım Alanları

İçeriğindeki doğal özler sayesinde saç dökülmesi sorunu yaşayan, her yaştan bireyin rahatlıkla kullanabildiği Naturalse %100 Doğal Sprey Serum, özel bileşenleri ve vegan özellikleri sayesinde alerjik reaksiyona harşı hassas olanlar tarafından da kullanılabilir. Ürünün içinde tuz bulunmadığı için saçlarına ısıl işlem yaptıran kişiler tarafından da kullanılabilir.

Böylelikle Perma, Brezilya fönü ve kalıcı su dalgası gibi işlemler yaptıranlar da gönül rahatlığı ile Naturalse şampuanın yenilikçi özelliğinden faydalanabilir. Benzersiz özellikleri ile saç bakımında uzman olan Naturalse %100 Doğal Sprey Serumun kullanım alanı oldukça geniştir. Antibakteriyel yapısı sayesınde saçlı deride egzama sivilce kaşıntı dökülme gibi hastalıklara sebep olan bakteri oluşumunu engeller. Cansız saçları canlandırır ve gürleştirir. İncelmiş saç köklerinin yeniden çıkmasına yardımcı olur.

Saçın İhtiyacını Anlayan Akıllı Sprey Serum

Saçın ihtiyacını anlayan özellikleri ile kullanıcılarının favori ürünü olan Naturalse %100 Doğal Sprey Serum, saçları dökülen , kepek problemi olan saçlarda, kafa derisini yağlanmadan nemlendirir. Saç diplerinde yağlanma yapmadan nemlendirme özelliği sayesinde yağlı ciltler için de birebirdir. İçeriğinde tek bir kimyasal madde dahi bulunmaz. Bu sayede alerjik reaksiyona karşı duyarlı olan bireyler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Doğum sonrası yoğun dökülmelerde kullanılabilir.

Erkeklere ve Kadınlara Özel Tek Saç Bakım Ürünü

Naturalse %100 Doğal Sprey Serumun içinde diğer kimyasallar olmadığı gibi parfüm de bulunmaz. Her şeyin en doğalını alarak sizler için sunan Naturalse, kokusuz sprey serum sayesinde ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamanızı sağlıyor. İçeriğindeki bitki özlerinin esanslarının dışında herhangi bir koku yaymayan Naturalse %100 Doğal Sprey Serum, kırık, cansız, mat, sönük, dökülen saçlar için idealdir. Saçların çok daha rahat taranmasına yardımcı olan ürünü banyodan sonra nemli saçınıza uyguladıktan sonra 5 dk bekleyiniz. Ardından saçlarınızın çok daha rahat bir şekilde tarandığını göreceksiniz. Formül içindeki doğal özler, saçların yumuşamasını ve açılmasını sağlar.

Naturalse Bakım Ürünlerinin Kullanım Alanları

 • Hassas cilde sahip olan bireyler tarafından saç bakım ürünü olarak rahatlıkla kullanılabilir.
 • Saç dökülmesi sorunu yaşayan tüm bireyler için uygundur.
 • Unisex bir üründür hem erkekler, hem de kadınlar tarafından kullanılabilir.
 • Kısmi saç dökülmesi veya saç seyrekleşmesi yaşan kişiler tarafından kullanılabilir.
 • İçeriğinde tuz bulunmadığı için brezilya fönü yaptıran kişiler tarafından da güvenle kullanılabilir.
 • Yıpranmış, uçları kırık ve cansız saçlar üzerinde etkilidir.
 • Saç diplerinin nemlenmesini sağlayarak kepek oluşumunu engellediği için kepek problemi olan , egzaması olan bireyler tarafından kullanılabilir.
 • Saçlarında koparak dökülme meydana gelen kişiler için idealdir.
 • Isıl işlem sonrası yanmış saçların dinginleştirilmesini ve şekle girmesinini isteyenler için tercih edilebilir.
 • Sönük ve matlaşmış saçlara sahip olanlar tarafından kullanılabilir.
 • Doğum sonrasında yaşanan yoğun saç dökülmelerinde kullanılabilir .

BÜLTEN ABONELİĞİ