Saç Dökülmesine Bitkisel Çözüm


 

Saç Dökülmesine Bitkisel Çözüm

İnsanların internet ortamında sıkça araştırma yaptığı bu konuda derdinize derman olmak istiyoruz. Saç dökülmesine bitkisel çözüm alternatifleri arasında bocalamak yerine neden bu sorunu yaşadığınızı öğrenmenizde yarar var. Dökülme tipinize göre bir uygulama seçmeniz sağlığınız açısından yararlı olacaktır. Saçtır dökülür dememek gerekiyor, neden döküldüğünü hızlıca tespit etmeniz dökülmesine erken müdahale etmeniz anlamına gelir. Kelleşmeye yüz tutmuş bir kafayla problemi araştırmak ruhsal bakımdan da sizi rahatsız edebilir geç kalmayın ve elinizi çabuk tutun.

Saç Dökülmesine Bitkisel Çözüm Arayışında Dikkatli Olun!

Yapacağınız uygulamalarda kullanacağınız içeriklerin dermotolojik olarak test edilmiş ve onaylanmış ürünler olduğundan emin değilseniz kesinlikle kullanmayın. Kulaktan dolma bilgileri uygulamadan veya kocakarı ilacı olarak tabir ettiğimiz maddeleri kafanıza sürmeden önce yapacağınız tedavinin sonuçlarından emin olmalısınız. Saçların doğal dengesini bozarak kafa derinizin sağlığıyla oynuyor olabilirsiniz.  Biberiye, gül, lavanta, tarçın, sarımsak, zeytin, papatya, susam gibi birçok bitkinin saç bakımı amacıyla kullanıldıklarını biliyoruz ancak tamamen doğal diyerek, bütünüyle orantısız şekilde kafanıza sürmeniz sorununuza çare olmadığı gibi klinik sorunları beraberinde getirebilir.

Naturalse, Saç Dökülmesine Bitkisel Çözüm Getiriyor!

Ürünümüz, 6 adet bitki yağının (Biberiye,gül,lavanta,tarçın,üzüm çekirdeği,karanfil) karışımından elde edilerek üretilmiş, klinikler tarafından dermotolojik olarak test edilip onaylanmasının ardından piyasaya sunulmuştur. Saç dökülmesine bitkisel çözüm üreten Naturalse'nin doğal ürünlerini kullanan erkek ve kadınlar saçlarıdaki rahatlamayı, güçlenmeyi, gürleşmeyi ve dökülmenin azalmasını hemen hissederler. Saçlı deriye uygulanması esnasında, içeriği yağ olmasına rağmen saçlarda ve kafa derisinde yağlılık hissi yaratmaması kullananların en fazla beğendiği yönüdür. Saç köklerine hızlıca nüfuz ederek emilir, saç köklerini besleyerek rahatlatır ve saçlı derinin kanlanmasını artırarak saçları güçlendirir. Bu bitkilerin saç ve saç derisine faydaları:

Biberiye, saçları güçlendirmekte oldukça etkili bir bitkidir. Saç tellerini güçlendirerek kalınlaşmasını sağlar, kalınlaşıp güçlenen saçların dökülmesi azalır ve sağlam saçlara sahip olursunuz. Biberiyenin tıp dilindeki ismi "Rosmarinus officinalis" olarak geçer ve oldukça şifalı bir bitkidir.

Gül, saçlarda ve saçlı deride yatıştırıcı etkisiyle bilinir. Saçlarınızda sertleşme, parlama kaybı ve tahriş varsa saçlarınıza olumlu etki edecektir. Saçlarınızı parlatır, yumuşatır, tahrişi giderir ve saç derisindeki kuruluğu giderir. Gülsuyu veya gülyağı şeklinde saçlarda kullanılabilir.

Lavanta, saç dökülmesini önlemede en etkili bitkilerin başında gelmektedir. Hoş kokusu ile bilinen bu bitki, çeşitli kozmetik ürünlerinde kullanıldığı gibi saç bakımında da oldukça yaygın olarak kullanılıyor. Saç derisindeki kan dolaşımını hızlandırarak saçların iyi beslenmesini sağlar, saçlarınızı yumuşatır, kepeğe karşı etkilidir ve hatta saç kıran tedavisinde dahi saçlara iyi geldiği bilinmektedir.

Tarçın, saçların hızlı uzamasında fazlasıyla etkili bir bitkidir. Saç derisinde oluşan yaralar, kepek, konak ve kaşıntı gibi problemlerde kullanılması kesinlikle tavsiye edilir. Saçın kök hücrelerini beslediğinden saçların dökülmesinin önüne geçer ve saçları sağlamlaştırarak gürleştirir.

Üzüm çekirdeği, özellikle yağ formunda uygulandığında saçlarda oluşan sorunların önüne geçebilir. Saç bakımında kullanılan uçucu yağların inceltilmesinde kullanılarak kolay emilmelerini sağlar, kendisi de kolay emilebildiğinden hızlıca saçlara nüfuz ederek saç bakımınızda tamamlayıcı rol oynar.

Karanfil, saç dökülmesi ve saç yıpranmasında kullanılan şifalı bir bitkidir. Kolay bulunabilir olması ve cüzi fiyatlarla tedarik edilmesinden ötürü fazlaca tercih edilmektedir. Saçlara uygulanmasından sonra saçlarda gürleşme sağlayarak saç dökülmesini kısa sürede durdurma özelliği gösterir. Kimi çalışmalarda dökülen saç tellerinin yerine yeni saç çıkarttığı gözlenmiştir. Saçlarınızı parlatır, güçlendirir, kolay şekil almasına yardımcıdır. Saç kıran tedavisinde de yüksek etkiye sahip olduğu bilinmektedir.

Saymış olduğumuz bütün bitkilerin saçlara yalnız başına bile iyi geldiğini artık biliyoruz. Bunların tümünün bitki özlerinden hazırlanmış ürünümüzün saçlarınızda nasıl bir etki bırakacağını tahmin edebilirsiniz. Saç dökülmesine bitkisel çözüm için kullanımınıza sunulmuştur, %100 doğaldır ve 6 bitkinin özünden oluşup içeriğinde kesinlikle alkol barındırmamaktadır. Saçlarınıza uyguladığınız andan itibaren etkisini hisseder, saç derinizdeki uyumuna hayran kalırsınız.

BÜLTEN ABONELİĞİ