Naturalse Şampuan ile Saç Dökülmesine Bitkisel Çözüm

Saçlarınız sizin için en değerli aksesuarınızdır… Onlara hak ettiği değeri vermek için fazla zamanınızın olmadığını biliyoruz. İş yaşamının koşuşturmacası, günlük rutin işler, saçlara yapılan işlemler ve çevresel faktörler derken saçlarınızı ihmal ediyor, günün sonunda ikincil plana atıyorsunuz. Gün içinde hızlı bir duş alıp, saçlarınızı kimyasal içerikli ve koruyucu maddeler ile donatılan ve şampuan adı altında arz edilen bir kimyasal ile yıkıyorsunuz. Banyodan çıktığınızda kendinizi temizlenmiş hissediyorsunuz ancak bu ürünlerin kimyasal olarak cildinizi kirlettiğini unutmamalısınız.

Kimyasal içerikli endüstriyel saç bakım ürünleri tahriş edici kimyasallar içerdiği için bu kimyasallar sadece durulama ile cildinizden temizlenmeyebilir .Böylece zamanla saçlı derinizde kaşıntı ,egzama ve sivilcelenme gibi bakteri kaynaklı cilt hastalıklarına neden olabilir . Saç derisi bir kez söz konusu ürüne alıştıktan sonra, diğer saç bakım ürünlerine tepki verir. Naturalse doğal ve özel bitkiselformülü ile saçlarınıza tüm bakımları sağlar.

Naturalse ile Saç Köklerini Güçlendirin

Naturalse saç bakım markası %100 doğal Naturalse Saç bakım sprey serumu ve vegan şampuan seçenekleri ile saçların kökten uca beslenmesini sağlar, önce saçlarınızı yağdan, kirden ve kepekten arındırır . Saç derisindeki yağ dengesini koruyan ve bu sayede kepek oluşumunu engelleyen özel formülü ile saç derisinin ihtiyaç duyduğu dengeyi kurmasını sağlayan Naturalse sprey serum , saçlarda yapışkan bir kalıntı ve kirli bir görüntü bırakmaz. Saçlara hafif bir dokunuş yaparak yağlandırmadan ve ağırlaştırmadan bakımının tamamlanmasını sağlar ,her banyodan sonra kullanabilirsiniz. Tamamen bitki özlü olduğu için günlük kullanım için de uygun olan saç bakım spreyimizi saçlarınızın diplerine masaj yaparak yedirebilirsiniz.

Durulama gerektirmeyen özel formülü ile zamanı kısıtlı olan bireyler için de minimum sürede maksimum etki gösterir.

Yeni saç oluşumunu destekleyen özel formül ile kısa sürede saç kalitenizi artırır. Su bazlı formülü sprey ve vegan şampuan seçenekleri ile Naturalse , saçların canlılığını korur, saç uçlarındaki kırıkların onarılmasını sağlayarak, saçlara hak ettiği ışıltıyı kazandırır.

Saçlarınız da Sizinle Birlikte Gülümsesin

Saçlarını ön plana çıkarmak isteyen ve saç dökülmeleri nedeniyle saçlarını gizlemek istemeyenler Naturalse’de buluşuyor. Benzersiz içeriği ile düzenli olarak kullanıldığında yeni saç oluşumunu destekleyen ve mevcuttaki saçların gürleşmesini sağlayan bitkisel bakım ürünlerimiz, saçların onarılmasını sağlayarak sağlıklı görünmelerine yardımcı olur.

Damlama yapmadan özel pompalı şişesine arz edilen saç bakım spreyimizi her gün kullanarak saçlarınıza hak ettiği değeri çok kısa bir süre içinde verebilirsiniz. Tamamen bitki özlü içeriği ile doğal olarak şampuanımız ve saç bakım spreyimizi ister ekonomik boy, isterseniz de seyahat boy olarak tercih edebilirsiniz. Gereksinimlerinize en uygun şekilde tasarlanan özel şişelerin içinde sağlık var, hacim var, mutluluk var!

BÜLTEN ABONELİĞİ