Naturalse Sprey Serumun Kullanım Şekli

Saçların daha parlak, daha canlı ve daha sağlıklı görünmesini sağlayan Naturalse Sprey Serum, içeriğindeki doğal bitki özleri ve kimyasal içermeyen özel formülü ile 7’den 70’e herkes tarafından tercih edilir. Benzersiz seçeneklerle kullanıcılarının en çok tercih ettiği saç bakım ürünleri arasında yer alan Naturalse, kullanıcılarına saçlarında görmek istediği sağlığı ve hacmi sunuyor.

Saçların gürleşmesini sağlarken diğer yandan dolgun ve hacimli görünmesini sağlayan sprey, günün her saatinde ıslak veya kuru saça uygulanabilir. Ürünün içinde herhangi bir kimyasal bulunmadığı için de günlük olarak kullanılabilir. Kullanımı da son derece uygun olan Naturalse Sprey Serum, saç köklerinin uyarılmasını sağlayarak yeni saç oluşumunu destekler.

Islak ya da kuru saçlarınızın diplerine Naturalse sprey serumdan püskürterek uygulayın 1-2 dakika masaj yapınız. Saçlarda kalıntı bırakmayan ve ağırlık yapmaya özel formülü sayesinde durulama gerektirmez. Günlük kullanıma uygun olan serum uygulamasından sonra saçlarınızı yıkamak isterseniz minimum 8 saatin geçmesini bekleyiniz.

Üründen en etkili sonucu alabilmek için düzenli kullanım önemlidir. Ürünün belirli periyotlarda kullanılmaması etkisini yitirmesine sebep olacaktır. Bu nedenle her banyodan sonra mümkünse günde 2 defa kullanılması önemlidir. Ciltte herhangi bir reaksiyon belirmesi durumunda kullanım bırakılarak doktora başvurulmalıdır. Naturalse Sprey Serumun Kullanım Şeklini özetleyecek olursak;

Saçlarınız 3 Dakikada Daha Bakımlı

NATURALSE SPREYİN KULLANIM ŞEKLİ :

  • Saçınızdaki alana göre saç diplerine serum spreyi püskürtün.
  • Saç diplerinizden başlayarak saçlarınızın uçlarına doğru serumu yedirin.
  • Saç diplerinize 1-2 dk masaj yapın. Daha etkili sonuçlar için uygulama öncesinde dermaroller ile saç köklerini 2dk.uyarın.
  • Temiz ve yağdan arındırılmış saça direkt olarak uygulayabilirsiniz. Günlük kullanımda herhangi bir sakınca yoktur. Durulanmasına gerek yoktur.
  • Ürünü kullandıktan sonra saç bakım ürünlerini (jöle vs. ) üzerine uygulayabilirsiniz.
  • Naturalse sprey serumun daha etkili olması için düzenli olarak her gün ve günde 2 defa uygulayınız .

BÜLTEN ABONELİĞİ