Naturalse Şampuan+Sprey Saç Bakım Seti

Naturalse
699 TL

Açıklamalar
Taksit Seçenekleri
Yorumlar

Naturalse Biberiye Özlü Şampuan + Naturalse Saç Besleyici Sprey Serum  50 ml indirimli aylık set.


  1 adet 350 ml biberiye özlü şampuan ve 2 adet 50ml sprey serumdan oluşan saç güçlendirici bakım seti yeni saç oluşumuna yardımcı olur. Saç, sakal, bıyık, kaş ve kirpik bakımında kullanılabilir.


  Naturalse şampuan zararlı kimyasal içermediği için saç dökülmesini azaltarak bitkisel vitamin özleri sayesinde hızlı uzamasına, ilk yıkamadan itibaren parlak ve hacimli görünmesine yardımcı olur.

  Şampuan içeriğinde paraben, sls, sles, silikon, sülfat ve sülfat türevleri gibi zararlı kimyasallar içermez.

  Kimyasal köpürtücü içermediğinden fazla köpürmez. Bir saç yıkama esnasında, ilk yıkama yağlı ve kirli saçı temizler; ikinci veya üçüncü yıkamada artık temizlenmiş saçta biraz köpürebilir.

  Biberiye ve sarmaşık özleri saçların sağlıklı uzamasına destek olur.

  Vitamin ve mineraller saç tellerini güçlendirir, bitkisel özler koparak dökülmeleri engeller, kırıkları önler, saçı onarır ve dolgun bir görünüm sağlar.

  Saç ekimi ve benzeri tedaviler sonrasında kullanıma uygundur .  saç ekiminde birinci aydan itibaren ilk 6 ay kullanımı tavsiye edilir.

  Kadın , erkek tüm saç tipleri için uygundur .  her gün kullanılabilir . 


  Naturalse sprey serum  doğal içerikli özel formülü sayesinde saç , sakal , kaş ve kirpik bakımı için kullanılır.

  Özel tasarım şişesi ve her yöne dönebilen emniyet kilitli siyah sprey sayesinde uygulaması kolaydır.
  Saç diplerine uygulanıp parmak uçlarıyla kısa bir süre masaj yapmak yeterlidir.

  Uygulamadan sonra saçlarda yağlanma yapmaz, döküntü veya kalıntı bırakmaz, kepeklenmeye, kabuklanmaya ve kuruluğa karşı iyi gelir.

  Kaşıntı yada döküntü yapmaz aksine kaşıntı kızarıklık varsa iyi gelir rahatlatır.

  Kötü koku bırakmaz, bitkisel hoş bir kokusu vardır; alkol ve parfüm içermediği için kalıcı değildir.

  İçeriğindeki doğal formül sayesinde kan dolaşımını hızlandırarak kıl köklerini besler, dökülmeyi durdurur daha önce dökülmüş kökleri tekrar canlandırabilir.

  Son 2-3 yıl içinde dökülmüş olan saçların kökleri hala duruyor fakat saç çıkartmıyorsa onları besleyerek tekrar canlandırabilir.

  Faal olmayan gözle görülmeyen tüylerin hacimlenmesini, büyümesini, uzamasını ve koyulaşmasını sağlayarak açık alanların kapanmasını sağlar.

  Kaş ve kirpiklerin dökülmesine karşı, ayrıca bakım amaçlı daha hızlı uzaması ve ince tüylerin hacimlenmesi için kullanılabilir.

  İnce ve zayıf sakal bıyık bölgesi için kullanıma uygundur. Kaşta ve sakalda kepek gibi kabuklanma ve kaşıntı varsa Naturalse sprey iyi gelir.

  Doğal antibakteriyel ve antiviral etkenler sayesinde kaşıntı, egzama, kepek gibi oluşumlara karşı fayda sağlar.

  Saç ekimi ve benzeri tedaviler sonrasında kullanıma uygundur. Saç ekiminde birinci aydan itibaren ilk 6 ay kullanımı tavsiye edilir.

  Kadın , erkek tüm saç tipleri için uygundur. Her gün kullanılabilir. 

  BENZER ÜRÜNLER

  Naturalse %100 Doğal Ürünlerden Elde Edilmektedir. Naturalse Sprey, Tamamı Doğal Ürünlerden Elde Edilmiş Bir Ürün Satın Almış Olursunuz.

  BÜLTEN ABONELİĞİ