Naturalse Saç Besleyici Sprey 50 ML

49 TL

Açıklamalar
Taksit Seçenekleri
Yorumlar

Naturalse Saç Dökülmesi Karşıtı %100 Doğal Bakım Serumu 50 ML

Naturalse saç dökülmesi karşıtı bitkisel saç bakım spreyi; mesleğinde 13 yıllık tecrübeye sahip, saç ekimi ve saç sağlığı üzerine uzman bilim insanları tarafından 8 yılı aşkın çalışmalar sonucunda geliştirilmiştir.

Kurucularının takibinde, özenle seçilerek alınan 6 bitkinin özünden oluşan Naturalse Saç Bakım Spreyi %100 doğal olup, içeriğinde kesinlikle alkol barındırmaz. Naturalse, sadece bitkilerin mükemmel dengesini ihtiva eder. İçilebilecek kadar doğal olduğu için, çocuklar ve hamilelerin kullanmasında dahi sakınca görülmemektedir. Gözle temasında hiçbir yan etkisi yoktur.

Naturalse, saçlı derideki kan dolaşımını hızlandırarak ince tüy halindeki pasif saç köklerini kalınlaştırarak aktif hale getirir, kullanılmaya başlandığı andan itibaren saç dökülmelerini azaltır ve saçlı derinin daha sağlıklı olmasını sağlar. İçerisindeki Eugenol maddesi sayesinde saç foliküllerini kalınlaştırır. Mikrobiyal ve viral oluşumlara karşı cildi korur. Saçlı derideki, akne, egzama, kaşıntı, vb. bir çok bakteri kaynaklı cilt problemlerinde antibakteriyel yapısı sayesinde cildin iyileşmesine yardımcı olur. Saç ekimi operasyonlarından sonra hem olası sivilcelenmeleri önlemek, hem de var olan saç köklerinin kalıcı olması için düzenli şekilde kullanımı önerilmektedir. Kullanıldığında yağlı bir his bırakmadığı gibi saçlı derideki yağ oluşumunu dengeler ve azaltır.

BENZER ÜRÜNLER

Naturalse %100 Doğal Ürünlerden Elde Edilmektedir. Naturalse Sprey, Tamamı Doğal Ürünlerden Elde Edilmiş Bir Ürün Satın Almış Olursunuz.

BÜLTEN ABONELİĞİ